₹ 250000 / Piece Get Latest Price
| Output | 500-1000 bph |
| No of heads | 4 head |
| Filling technology | Volumetric |
| Container size | 200-1000 ml |
| Filling range | 100ml to 15L |
| Automation grade | Automatic |
| Suitable for | Coolant, Cooking oil, Lubricant oil, Gear oil, Engine oil, Edible oil |
| Structure material | SS304 |
| Power supply | 415V AC 3ph |
| Conveyor type | SS Slat |
Minimum order quantity: 1 Piece
Akash Patel (Managing Director)
Jayveer Machinery
Shed No 25, Sarovar Industrial Park, Lal Gebi Circle S P Ring Road, Hathijan
Ahmedabad - 382445, Gujarat, India